NASZA OFERTA

W żłobku otaczamy opieką dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2,5 lat.  Do przedszkola przychodzą dzieci po ukończeniu 2 lat i sześciu miesięcy i pozostają z nami do ukończenia zerówki.

Nasze główne zadanie to wspieranie rodziców w opiece i  wychowywaniu dzieci. W ciepłej, rodzinnej i domowej atmosferze dzieci uczą się poprzez zabawę oraz zdobywają nowe umiejętności społeczne o zróżnicowanym stopniu trudności.

W naszych placówkach dzieci uczą się języka angielskiego, prowadzone są również zajęcia muzyczno – rytmiczne. Dzieci mogą uczęszczać na zajęcia z religii oraz otoczone są opieką psychologiczną i logopedyczną.

Kadra nauczycielek i opiekunek pozostaje w stałym kontakcie z rodzicami i opiekunami dzieci, co umożliwia tworzenie optymalnych warunków rozwoju każdego dziecka.

Przy wszystkich placówkach jest nowocześnie wyposażony plac zabaw gdzie podczas ładnej pogody maluchy radośnie spędzają czas pod czujnym okiem opiekunek.

Dzieci przebywają w żłobku i przedszkolu w godzinach: 6:30 do 17:00  maksymalnie 10 godzin zegarowych. Warunki dłuższego pobytu dziecka ustalane są indywidualnie.

Nasi partnerzy

Instytucje UE

Gościmy u nas

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
522074Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting indian dedicated reseller Valid XHTML and CSS.