NASZE PRZEDSZKOLE

Niepubliczne Przedszkole„ Bajkowy Zakątek” to przedszkole, które otacza opieką dzieci
w wieku od 2,5 do 6 lat.

W naszej placówce dbamy o radosny rozwój maluchów, pobudzamy ich ciekawość świata,
pozwalamy doświadczać i odkrywać ich naturalne predyspozycje.

Z zaangażowaniem tworzymy przyjazne środowisko rozwoju i rodzinnej atmosfery.

Przedszkole wyposażone jest w bezpieczne certyfikowane zabawki edukacyjne, książeczki adekwatne do wieku, różnorakie materiały plastyczne oraz sprzęt elektroniczny ułatwiający naukę poprzez zabawę taki jak magiczny dywan, robot EMO czy robot Foton . Wszystko po to, aby dzieci z radością rozbudzały swoją kreatywność i realizowały programy edukacyjne przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

W przedszkolu dzieci otoczone są opieką psychologiczną i logopedyczną a rodzice na bieżąco informowani są o rozwoju psycho - fizycznym swoich pociech.

W przedszkolu prowadzone są również zajęcia rozwijające motorykę dziecka poprzez taniec
 i zajęcia z rytmiki. Dzieci od pierwszych dni pobytu uczą się poprzez zabawę języka angielskiego oraz mają możliwość uczestniczenia w nauczaniu religii.

W przedszkolu organizowane są uroczystości o charakterze patriotycznym takie jak Święto Konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi, Święto Niepodległości. Organizujemy również wiele uroczystości rodzinnych, między innymi: Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka, Piknik Rodzinny oraz zabawy okolicznościowe dla dzieci jak np. Mikołajki czy zabawa karnawałowa.

Przedszkole wyposażone jest również w plac zabaw na którym dzieci bawią się podczas pogodnych dni.

W okresie wakacyjnym organizowane są każdorocznie wycieczki edukacyjno – krajoznawcze, podczas których przedszkolaki doskonale się bawiąc poznają nowe zakątki Polski.

Rodzinna atmosfera, bezpieczna zabawa, wesoła nauka i kreatywna kadra budują to wyjątkowe miejsce na Świecie. Jeśli chcesz szczęśliwego dzieciństwa dla Twojego dziecka to tylko w „Bajkowym Zakątku”.

 

Nasi partnerzy

Instytucje UE

Gościmy u nas

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
527734Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting indian dedicated reseller Valid XHTML and CSS.